ברזיל 2014אנו מאמינים שעם היכולת הארגונית, הקשרים הבינלאומיים והניסיון הלוגיסטי שרכשנו עם השנים, אנו יכולים לתת ולתרום
למען הקהילה. דבר זה הוא חלק אינטגרלי מהראיה העסקית שלנו המשלבת בניית מודל עסקי כלכלי עם מעורבות קהילתית, בדגש על ילדים עם צרכים מיוחדים.

לאחר ההצלחה האדירה של שני הפרוייקטים הקודמים: יורו 2012 באוקראינה ו130 ילדים לגמר היורו בירושלים, חשבנו כיצד ניתן להתעלות על הפעמים הקודמות ולהרחיב את היקף התרומה? התשובה הייתה חד משמעית! מונדיאל 2014 בברזיל! הגינו רעיון להטיס קבוצה המונה 20 ילדים עם מלוויהם לברזיל ולהגשים להם חלום, לצפות במשחקי גביע העולם בכדורגל.

הפרוייקטים קודמים מומנו לחלוטין על ידי פאן טראוולס בתור תרומה לקהילה, הבנו שיעד בגודל כזה דורש מימון רב מכפי יכולתנו לתת. אז החלטנו להרים את הכפפה ולרתום אנשים נוספים למטרה. עלות הפרוייקט היה 850,000 ₪! אך בעזרת הרבה עבודה (שלקחה למעלה משנה) ורצון לתרום מצד אנשים טובים מרחבי העולם, הצלחנו לגייס את כל הכסף והפרוייקט המריא לברזיל.

מאחר והפרוייקט הינו יחודי היה לנו שיתופי פעולה עם המון גורמים מרחבי העולם, וראינו לנכון למנות את השותפים שעזרתם הפרוייקט יצא לפועל:

בישראל– ההתאחדות לכדורגל, טוטו-וווינר, מועדון הכדורגל מכבי תל אביב, מועדון הכדורגל הפועל באר שבע, ערוץ הספורט, ערוץ ONE, תוכנית הספורט של ישראל, משרד הפרסום ברוקנר-יער-לוי, חברת איתוראן, חברת איסתא, חברת הנמל, מועצה איזורית גוש עציון, קרן גוש עציון ועוד תורמים פרטיים רבים.

בעולם– רומן אברמוביץ', אירגון הכדורגל העולמי פיפ"א, הממשלה הפרדלית של מדינת ריו דה ז'נירו, מונטה סיני, בני עקיבא עולמי,  קהילת בר אילן בריו דה ז'נירו, ועוד המון חברות ותורמים פרטיים.

אני רוצים להודות להם על שיתוף הפעולה, בלעדיהם פרוייקט מיוחד זה לא היה יוצא לפועל.

שהינו בארץ הקרנבל ברזיל כ-10 ימים גדושים ונפלאים שכללו שלל פעיליות ואטרקציות שונות ביניהם: הר הסוכר, הר הקורקובדו, חופי הקופקבנה, יער טיז'וקה ועוד שלל אתרים מדהימים. והמובן מאליו שגולת הכותרת של הטיול היו משחקי המונדיאל! היינו במשחקים של בלגיה- רוסיה, אנגליה- קוסטה ריקה ובמשחק ההיסטורי ספרד-צ'ילה.

הקבוצה כללה סך הכל 40 אנשים מישראל, ומתוכם 20 ילדים בעלי צרכים מיוחדים שלכבודם המשלחת טסה. בין המחלות של הילדים יש: ילדים חולי סרטן, ילדים החולים בניוון שרירים, ילדים החולים בשיתוק מוחין ועוד מחלות קשות. כמו כן בקבוצה היו ילדים ממשפחות הרוסות. סגל הקבוצה מנה מלווים צמודים (מתנדבים) לרוב המחולט של הילדים, רופא צמוד ומספר אנשי לוגיסטיקה של חברת פאן טראוולס.

החוויה בברזיל הייתה מעבר לכל חלום שהיינו יכולים לחשוב עליו, והחשוב מכל הוא שהילדים הגשימו את חלומם להיות במונדיאל!