למען הקהילהאנו מאמינים שעם היכולת הארגונית, הקשרים הבינלאומיים והניסיון הלוגיסטי שרכשנו עם השנים, אנו יכולים לתת ולתרום למען הקהילה. דבר זה הוא חלק אינטגרלי מהראיה העסקית שלנו המשלבת בניית מודל עסקי כלכלי עם מעורבות קהילתית, בדגש על ילדים עם צרכים מיוחדים.

מידי שנה חברת פאן טראוולס נרתמת לפרויקט תרומה מיוחד לקהילת ילדים עם צרכים מיוחדים ואף חלקם חולים במחלות סופניות, ומגשימה חלום לילדים בעלי צרכים מיוחדים עם מדריכים מוכשרים ומוסמכים לצפייה במשחקי הכדורגל הנחשבים ביותר בעולם. החברה עושה זאת אך ורק מתוך תחושת שליחות גדולה ואמונה כנה כי למרות הקושי בניידות משלחת שכזו, ראוי להשקיע ולתת לילדים אלו הזדמנות שווה לזו של ילדים רגילים. מסיבה זו החברה משקיעה מאמצים מרובים וממיטב משאביה בכדי להעניק לילדים אלו מכל הלב הזדמנות חד פעמית לחוויה מיוחדת ובלתי נשכחת!

הגשמת חלום לילדים שאוהבים כדורגל והענקת הזדמנות בה יוכלו הילדים להיות שותפים באירועי ספורט בסדר גודל בינלאומי, זו הגשמת חלום גם עבורנו. הגשמת חלום, לילדים אשר חייהם מורכבים ומאוד לא פשוטים, ילדים חולים, נכים, חולי סרטן, ילדים שסובלים ממחלות כרוניות וגנטיות של ניוון שרירים וכדומה, מניבה את התחושה הטובה ביותר בעולם.