תוכנית ייחודית

 תוכנית ייחדוית לונדון

סאמר סקול ניו יורק מתאים לבני נוער דתי לאומי בגילאי 12-18.
אנו משלבים בין שתי מטרות עיקריות שלשמן אתם באים אלינו:

  1. שיפור השפה אנגלית.
  2. חוויה בלתי נשכחת וייחודית לנוער דתי בניו יורק.

אז איך אנחנו עושים את זה ומה בתכנית?

כל בוקר יפתח בתפילה וארוחה לאחריהם ילמדו הילדים כ-4 שעות אנגלית ע"י מורים מקצועיים באווירה נעימה ולא פורמלית. הלימוד יתמקד בעיקר על שיפור הביטחון העצמי והרחבת אוצר המילים של המשתתפים. כמו כן, התלמידים יעברו הכנה יומית לקראת האטרקציות והאתרים בהם יטיילו, וזאת בשביל שאחר הצהרים יוכלו ליהנות וליישם את מה שלמדו בבוקר. בשעה האחרונה של הלימודים תעשה התמקדות רבה יותר ב"חומר היבש", המכין לקראת הבגרות באנגלית בישראל.

לכל קבוצה תצורף עוזרת הוראה שמטרתה לסייע באופן אישי למתקשים או למתקדמים שבקבוצה.

בנוסף, בכדי שכל אחד יקבל יחס חם ואישי, מספר הילדים בכיתה לא יעלה על 12, הכיתות יחולקו לפי רמות. שיבוצו של חניך יקבע על פי מבדק הכולל מבחן עיוני וראיון אישי, שייערך בתחילת המחנה.

בסיום הלימודים, הכיף מתחיל!

הקבוצה תטייל ברחבי ניו יורק ותבקר באטרקציות שונות כגון: מגדל ה"אמפייר סטייט", פסל החירות, מוזיאון ההיסטוריה של הטבע, אצטדיון "מדיסון סקוור גרדנס", טיימס סקוור, סנטרל פארק ועוד…
בסיום כל ערב, לאחר ארוחת הערב באחת ממגוון המסעדות הנמצאות בשכונת ברוקלין, החניכים יצאו למגוון פעילויות חברתיות וטיולים:, באולינג, משחקי גולף, החלקה על הקרח, שייט, מופע מחזמר, טיול לילי בניו יורק ועד המון הפתעות!.
בשבתות אנו נתאכסן במלון החמוד שלנו, נקיים פעיליות כיפיות וערכיות, נשמע דברי תורה, נתארח לקידוש אצל אחת הקהילות בברוקלין ונאגור כוחות לקראת השבוע העמוס.
בימי ראשון לא יתקיימו לימודים ונצא מחוץ לניו יורק ליום כיף מיוחד שימשך מהבוקר עד הערב. נצא פעם ל- 6 Flags הלונה פארק הענקי של ארה"ב , ופעם ל"הרשי פארק" מפעל השוקולד של ענקית השוקולד "הרשיס" שהוא גם לונה פארק!