אודותינו

פאן טראוולס הינה חברה המתמחה בתיירות חוץ לבני נוער ישראלי, ששמה לה למטרה לתת מענה תיירותי איכותי ולאפשר חוויה מהנה ומוצלחת בחו”ל לבני נוער, תוך הקפדה על שירות אדיב ואמין העונה במקצועיות וביעילות לכל צרכי המטייל. החברה רואה ערך עליון באמינות, מצוינות, יחס חם ואישי, אווירה דתית והגינות. לקוחותיה עומדים בראש מעייניה תוך הבנת צורכיהם ונתינת מענה אמתי ומקצועי לכל ציפיותיהם.

העקרונות שלנו:

איכות ומקצועיות – הם נושאי הדגל של החברה וניכרים בכל תחומי הארגון והתכנון מראשית העשייה ועד אחרון הפרטים, תוך מתן דגש על הפרטים הקטנים ביותר ההופכים טיול מטוב- ליוצא מן הכלל. תכניות הטיולים עמוסות כל טוב ומאופיינות בלוחות זמנים מלאים ומגוונים, הכוללים אינספור אטרקציות ואתרים ייחודיים, פעילויות מגוונות וערבי גיבוש. המטיילים יתאכסנו בבתי המלונות הטובים ביותר ויזכו לארוחות שונות ועשירות, ובנוסף ישתמשו בשירותיה של חברות תעופה סדירות ואיכותיות בלבד. המדריכים והצוות, המלווים את הילדים, הם אנשי איכות ומקצוע, הנותנים מענה חם ואוהב בכל שעה מתבקשת.

ביטחון ובטיחות – בחופשה שלכם תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי אתם נמצאים בידיים הטובות ביותר. מקצועיות החברה לא פוסחת על הסדרי ביטחון ובטיחות מצויינים, המאפשרים לתייר חוויה מהנה ובטוחה בה כל טיול מתנהל על פי הוראות הביטחון החמורות והנוקבות ביותר.

יחס אישי – פאן טראוולס משקיעה רבות על מנת לשוות לקבוצותיה תכניות ברוח משפחתית ואינטימית, כך שהאווירה הדתית משתלבת בתחושת נינוחות ואינטימיות. אחד ממאפייניו הבולטים ביותר של שילוב זה, המתאפשר עקב חוסר התפשרות בנושא היחס האישי וגיבוש הקבוצה, הוא תחושת השייכות המועברת לכל ילד וילדה ללא יוצא מן הכלל. תחושה זו כאמור, היא תוצאה של שלל הפעילויות המגבשות והיחס האישי הפרטני והחם שמוענק לכל ילד מצד המדריכים והצוות, ששם לו למטרה לאתר ולענות על צרכיהם האינדיבידואליים של כל אחד ואחת.

עם הפנים לקהילה – מדי שנה חברת פאן טראוולס נרתמת לפרויקט תרומה מיוחד לקהילת הילדים עם צרכים מיוחדים, אשר ביניהם יש כאלו החולים במחלות סופניות. הקבוצה, ביחד עם מדריכים מוכשרים ומוסמכים, מסייעת לילדים בעלי צרכים מיוחדים, להגשים חלום ולצפות במשחקי הכדורגל הנחשבים ביותר בעולם. החברה עושה פעילות זו מתוך תחושת שליחות גדולה ואמונה כנה. למרות הקושי בניידות משלחת שכזו, פאן טראוולס מאמינה כי ראוי להשקיע ולתת לילדים המיוחדים הללו הזדמנות שווה לזו של ילדים רגילים. מסיבה זו החברה משקיעה את מלוא מאמציה ומיטב משאביה בכדי להעניק לילדים אלו מכל הלב הזדמנות חד פעמית לחוויה מיוחדת ובלתי נשכחת!

ניסיון – חברת פאן טראוולס למודת ניסיון רב, דבר המאפשר לה את המקצועיות והארגון המצוינים שניכרים מטיוליהם. כאידיאל וכשיטת עבודה, החברה דואגת למנף את הלימוד מניסיון העבר בכדי לשפר עצמה ולהתקדם עוד ועוד. הדבר מוכיח את עצמו בהתנהלותה היוצאת דופן שחוזרת על עצמה שוב ושוב.

מדריכים מקצועיים – המדריך הינו כלי מרכזי וחשוב בשל האחריות הגדולה המוטלת על כתפיו והשפעתו המשמעותית על אופי הטיול. מסיבה זו פאן טראוולס לעולם לא מתפשרת בנושא זה, ובוחרת בצורה קפדנית מדריכים בעלי אופי מכיל ואוהב, ובעלי גישה מקשיבה ועוזרת לילדים. המדריכים הינם אנשים בוגרים ואחראיים, מאורגנים ובעלי ניסיון עשיר בתחום הדרכת ילדים ונוער, שיהוו עוגן ומשענת נאותה למטיילים.

אמינות – לא תוכלו למצוא חברה אמינה יותר מפאן טראוולס! היו רגועים ובטוחים כי החברה תעשה כל שביכולתה לספק לכם את כל צרכיכם ולמלא את מחויבויותיה כלפיכם בצורה המושלמת ביותר שיש. החברה עומדת לרשות הלקוח בכל עת, תוך מתן שירות הבולט באדיבותו ואמינותו, וקשובה לכל שאלה ובקשה על מנת להתאים לכם תנאי טיול המאפשרים לכם לצאת בראש שקט ולחזור שמחים ומרוצים.

לקוחות ממליצים – שמה של החברה מתגלגל מפה לאוזן, ורבים מלקוחותיה כבר נחשפו לתכניות המיוחדות על ידי המלצות מכריהם. ממליצים אלו שהשתתפו בתכניות החברה בעבר, מעידים כי אין שנייה למקצועיותה של החברה, לשירותים המוענקים בה ולאדיבותה החמה. בנוסף משבחים משתתפי העבר את תכניות הטיולים, בהן ניכרת לטענתם ההשקעה וכובד הראש היורדים עד לפרטים הקטנים ביותר, מה שהופך את החוויה לענקית.

הנאה מובטחת – בדקדוק מרשים החברה מאתרת את האתרים והפעילויות האטרקטיביים ביותר ושוזרת אותם לתכניות זורמות עשירות ומגוונות. סיווג מדוקדק זה יוצר טיולי איכות מנוצלים היטב, המבטיחים את החוויה היעילה ביותר עבור פרק זמן קצוב. הקשב הרב, המוסב לבקשותיו של כל לקוח בצורה פרטנית, מבטיח כי החוויה תותאם לו אישית, וכי יוכל להפיק ממנה כל שיחפוץ. בנוסף, כאשר האווירה הדתית אינטגרלית ומעוגנת בסדר היום, והקבוצה כולה דתית, מובטחת לילד חוויה המתאימה ביותר לאורח חייו. השילוב המתואם בין טיול אטרקטיבי לאווירה מתאימה, בתוספת היחס המקצועי והחם, יוצרים חוויה מנצחת הדואגת להנאה שאין שנית לה.