אילו יסודות כדורגל לומדים במחנה קיץ של כדורגל?

אחד מענפי הספורט הפופולריים ביותר בעולם הוא ללא ספק הכדורגל. המשחק המסורתי מקבץ תחתיו בנים ובנות מכל מדינות העולם כשהמשותף להם הוא האהבה לכדור ולרוח הספורטיבית. איך ממנפים את הכיף שבמשחק ומעניקים לילדי העתיד חוויה בלתי נשכחת? הכירו את מחנה הקיץ הכי “חם” שיש: מחנה אימונים כדורגל.

מחנה כדורגל – שילוב בין כיף ללמידה

כשהשמש יוצאת והאווירה מתחממת, זה בדיוק הזמן לקחת חלק במחנה מיוחד במינו – מחנה כדורגל. המחנה משלב בין האהבה לתחום הספורט בכלל והכדורגל בפרט – כשהילדים נהנים גם מביקור בלתי נשכח במדינת היעד. ברצלונה? או אולי לונדון? ביקור באצטדיונים המפורסמים? הבנה של תרבות הכדורגל המקומית? אתם בוחרים והילדים נהנים! מלבד הקשר המובהק שיש למחנה עם כדורגל, הילדים נהנים גם מביקור באתרים חשובים ובולטים ביעד, הנאה באטרקציות שונות וחוויה בלתי נשכחת המשלבת שלושה דברים שילדים הכי אוהבים בעולם: בני גילם, טיול מושלם בחו”ל וכמובן – אהבה משותפת לכדורגל.

מה לומדים במחנה קיץ כדורגל?

באימוני הכדורגל במסגרת המחנה, כל ילד מפתח יכולות המותאמות לכושרו הגופני, תחומי העניין שלו והכשרון האישי שלו. כך למשל לומדים הילדים טקטיקות משחק פופולריות, הבנה מהו תפקידו של כל שחקן בקבוצה, אימונים אישיים ולמידה על עבודה בקבוצה הרמונית אחת, בה כל אחד משלים את השני ותורם לשני. בנוסף, לומדים החניכים על יסודות הכדורגל, צופים במשחקי כדורגל חשובים וסוקרים את התפתחות תרבות הכדורגל בעיר בה המחנה לוקח חלק.

כישורי חיים

מלבד יסודות הכדורגל החשובים הנלמדים במהלך המחנה, הסיורים השונים בעקבות הקבוצות הגדולות וההשראה שמקבל כל משתתף על קבוצותיו האהובות – מפתחים הילדים גם כישורי חיים חשובים הנלמדים בדרך חוויתית ומהנה. החניכים במחנה מפתחים יכולות ביטחון עצמי ודימוי עצמי, הקשורים בקשר ישיר להצלחה, ללמידה ולהתפתחות שלהם, הם מתמחים בשיתופי פעולה עם חבריהם לקבוצה וכן לומדים לפתח זהות אישית וקבוצתית כשהם מתחרים מול מחנות אחרים – אך עדיין, תוך שמירה על רוח משחק ספורטיבית.

 

מעטפת שתהיה מושלמת

כדי שמחנה קיץ יהיה באמת מושלם – חייבים לשדך להנאות וללמידה גם חווית שהיה מושלמת. במסגרת סאמר סקול דתי בערים השונות, יהנו הילדים משהות נוחה הכוללת מלון מודרני וחדיש במיקום מרכזי הכולל חדרים מרווחים ומתקנים מתקדמים, כשהאירוח כולל אוכל כשר ברמה גבוהה. בנוסף, הטיולים השונים והשהיה במתקנים המגוונים ילוו על ידי צוות מדריכים מיומן ומקצועי שידאג לרווחת הילד, לבטיחותו, לסדר ולארגון – וכמובן – לחיוך של הילד. צוות המדריכים עובר הכשרות מתקדמות כדי להבטיח טיול ברמה גבוהה במיוחד, המשלב בין חוויה מושלמת, למידה והנאה משעות של כדורגל וכל נהלי הבטיחות שיבטיחו שהילד שלכם יהיה בידיים הכי טובות שאפשר – ויהנה ממה שהוא הכי אוהב בעולם: כדורגל בבירות הכדורגל העולמיות!

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל