אימונים מקצועיים במחנה כדורגל


ראיית משחק

בעולם הכדורגל המודרני, ראית משחק טובה היא תנאי מפתח בדרך להיות שחקן טוב. שחקן גדול נמדד על פי יכולתו לראות את המשחק ולקרוא את המהלכים. ראיית המשחק מתבטאת ביכולת לראות את הצעד הבא, לעשות את התנועה הנכונה ללא הכדור, ובעיקר בלהיות במקום הנכון בזמן הנכון. ראיית משחק טובה היא חיונית לכל עמדה במגרש: לחלוצים, קשרים, מגנים ובלמים.

יכולת אישית

במהלך המחנה אנו נשים דגש גם על יכולתו האישית של כל שחקן ושחקן בקבוצה. יכולת אישית היא סך התכונות של שחקן, ומהווה את עמוד השדרה המקצועי שלו.

במחנה נעבוד על תחומים שונים ומגוונים של יכולת אישית וביניהם:

  1. יכולת הבעיטה: בעיטה בשתי הרגליים (ולא רק הרגל החזקה), עוצמת הבעיטה, דיוק, טכניקות לבעיטות חופשיות ועוד.
  2. יכולת המסירה: היכולת למסור פסים מדויקים, הרמות כדורים, דאבל פסים ועוד…
  3. שליטה בכדור: שליטה בעזרת שתי הרגליים, שליטה בכדור באמצעות החזה, שימוש הראש בשליטה על הכדור ועוד…
  4. יכולת דריבל: נלמד איך לרוץ עם הכדור בצורה יעילה, איך מבצעים דריבלים בזמן לחץ, החזקת הכדור  ועוד…

ביטחון

אחת התכונות המשמעותיות ביותר הנחוצות לשחקן כדורגל היא ביטחון. טכניקה גבוהה על המגרש מאפשרת לשחקן לבטוח בעצמו ובכך מפחיתה את רמת הלחץ בו נמצא השחקן בזמן משחק, ומשפרת את איכות קבלת ההחלטות שלו.

כדי לצבור ביטחון, יילמדו החניכים במחנה שיטות להעצמת יכולותיהם האישיות הקריטיות ביותר.

טקטיקות כדורגל
בכדורגל המודרני בכלל ובעשור האחרון בפרט, עלו חשיבותן של טקטיקת המשחק והפכו לחשובות ביותר. ניתן לראות את השפעת הטקטיקות על כל משחק כדורגל המתרחשבארץ ובחו”ל.
שחקן כדורגל שמבין טקטיקה ומיישם אותה על המגרש הוא שחקן משפיע ומוביל בקבוצתו!

כושר גופני

כושר גופני גבוה משמש כקלף מנצח במשחק, היכולת לשחק באותה רמה לאורך זמן, עוזרת לשחקן לקבל החלטות נכונות ומאפשרת לו לבצע מהלכים ברמה גבוהה גם לאחר 45 דקות ואפילו אחרי 90 דקות של משחק אינטנסיבי.

מגבלת הזמן של המחנה, מונעת מהחניך לשפר את כושרו הגופני באופן משמעותי, אולם כן ניתן לרכוש כלים ושיטות שיאפשרו לחניך להמשיך לעבוד ולשפר את יכולתו הגופנית גם לאחר תום המחנה. החניך ילמד כיצד להתאמן באופן נכון, וכיצד להגיע לכושר גופני ברמה גבוהה.

מחנה כדורגל- גיבוש חברתי

אחד הגורמים המשפיעים ביותר על קבוצת כדורגל הוא עבודת הצוות של הקבוצה. קבוצה שבין שחקניה יש כימיה טובה, מנצחת משחקים. מתוך הבנה זו כל קבוצה כדורגל מקצועית משקיעה זמן וכסף בפיתוח היכולות החברתיות של שחקניה.

במחנה נתגבש כקבוצה תוך כדי שיפור היכולות הבין אישיות, וזאת בכדי להפוך לשחקנים טובים יותר (מעבר לתרומה החשובה שאנו רואים בכך שלכל אדם יהיו קשרים חברתיים מוצלחים).

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל