ברזיל 2014

אנו מאמינים שעם היכולת הארגונית, הקשרים הבינלאומיים והניסיון הלוגיסטי שרכשנו עם השנים, אנו יכולים לתת ולתרום
למען הקהילה. דבר זה הוא חלק אינטגרלי מהראייה העסקית שלנו המשלבת בניית מודל עסקי כלכלי עם מעורבות קהילתית, בדגש על ילדים עם צרכים מיוחדים.

לאחר ההצלחה האדירה של שני הפרויקטים הקודמים- יורו 2012 באוקראינה והבאת 130 ילדים לגמר היורו בירושלים, חשבנו כיצד ניתן להתעלות על הפעמים הקודמות ולהרחיב את היקף התרומה? התשובה הייתה חד משמעית: מונדיאל 2014 בברזיל! הגינו רעיון להטיס קבוצה המונה 20 ילדים עם מלוויהם לברזיל ולהגשים להם חלום- צפייה במשחקי גביע העולם בכדורגל.

הפרויקטים הקודמים מומנו לחלוטין על ידי פאן טראוולס בתור תרומה לקהילה, אך הפעם הבנו שיעד בסדר גודל כזה דורש מימון רב מכפי יכולתנו לתת. לכן החלטנו להרים את הכפפה ולרתום אנשים נוספים למטרה. עלות הפרויקט היתה 850,000 ₪! אך בעזרת הרבה עבודה (שלקחה למעלה משנה) ורצון לתרום מצד אנשים טובים מרחבי העולם, הצלחנו לגייס את כל הכסף והפרויקט המריא לברזיל.

מאחר והפרויקט הינו ייחודי, היו לנו שיתופי פעולה עם המון גורמים מרחבי העולם, וראינו לנכון למנות את השותפים שבעזרתם הפרויקט יצא לפועל:

בישראל– ההתאחדות לכדורגל, טוטו-וווינר, מועדון הכדורגל מכבי תל אביב, מועדון הכדורגל הפועל באר שבע, ערוץ הספורט, ערוץ ONE, תכנית הספורט של ישראל, משרד הפרסום ברוקנר-יער-לוי, חברת איתוראן, חברת איסתא, חברת הנמל, מועצה אזורית גוש עציון, קרן גוש עציון ועוד תורמים פרטיים רבים.

בעולם– רומן אברמוביץ’, אירגון הכדורגל העולמי פיפ”א, הממשלה הפדרלית של מדינת ריו דה ז’נירו, מונטה סיני, בני עקיבא עולמי, קהילת בר אילן בריו דה ז’נירו, ועוד המון חברות ותורמים פרטיים.

אנו רוצים להודות להם על שיתוף הפעולה. בלעדיהם פרויקט מיוחד זה לא היה יוצא לפועל.

שהינו בארץ הקרנבל ברזיל במשך כ-10 ימים גדושים ונפלאים שכללו שלל פעילויות ואטרקציות שונות ביניהם: הר הסוכר, הר הקורקובדו, חופי הקופקבנה, יער טיז’וקה ועוד שלל אתרים מדהימים. והמובן מאליו שגולת הכותרת של הטיול היו משחקי המונדיאל! היינו במשחקים של בלגיה- רוסיה, אנגליה- קוסטה ריקה ובמשחק ההיסטורי ספרד-צ’ילה.

הקבוצה כללה סך הכל 40 אנשים מישראל, ומתוכם 20 ילדים בעלי צרכים מיוחדים שלכבודם טסה המשלחת. המשלחת כללה ילדים חולי סרטן, חולים בניוון שרירים, בשיתוק מוחין ובעוד מחלות קשות. כמו כן בקבוצה היו ילדים ממשפחות הרוסות. סגל הקבוצה מנה מלווים צמודים (מתנדבים) לרוב המחולט של הילדים, רופא צמוד ומספר אנשי לוגיסטיקה של חברת פאן טראוולס.

החוויה בברזיל הייתה מעבר לכל חלום שהיינו יכולים לחשוב עליו, והחשוב מכל הוא שהילדים הגשימו את חלומם להיות במונדיאל!

 

 

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל