גמר היורו 2013

אנו מאמינים שעם היכולת הארגונית והניסיון הלוגיסטי שרכשנו עם השנים, אנו יכולים לתת ולתרום למען הקהילה. דבר זה הוא חלק אינטגרלי מהראייה העסקית שלנו המשלבת בניית מודל עסקי כלכלי עם מעורבות קהילתית, בדגש על ילדים עם צרכים מיוחדים.

לאחר ההצלחה האדירה שהייתה לנו ביורו 2012 באוקראינה עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים, נשאר בנו “טעם של עוד” והחלטנו לעשות פרויקט נוסף!

כידוע ביוני 2013 נערך בארץ טורניר יורו 2012 (עד גיל 21). למשחק הגמר שנערך באצטדיון טדי בירושלים, ארגנו קבוצה של 130 ילדים ונערים בעלי צרכים מיוחדים, ומספר אנשי צוות מכל חלקי הארץ. הערב התחיל בחלוקת חולצות לקבוצה (וצביעת הפנים למעוניינים), חלוקת שתייה, חטיפים וארוחת ערב והסתיים בכניסה למשחק הגמר.

לילדים חוויה זו הייתה הגשמת חלום. הזדמנות מיוחדת לראות בעיניים שחקנים מהטופ העולמי מהקבוצות הטובות בעולם- ברצלונה, ריאל מדריד, מנצ’סטר יונייטד ועוד.

הגשמת חלום לילדים שאוהבים כדורגל והענקת הזדמנות בה יוכלו להיות שותפים במשחק כזה, היא הגשמת חלום גם עבורנו. הגשמת חלום לילדים שחייהם מורכבים ומאוד לא פשוטים, ילדים חולים, נכים, חולי סרטן, ילדים שסובלים ממחלות כרוניות וגנטיות של ניוון שרירים וכדומה, מניבה את התחושה הטובה ביותר בעולם.

הערב היה מיוחד מאוד והילדים נהנו ליטול חלק מאירוע כה גדול שהתקיים בארץ.

פרויקט זה זכה להכרה במספר ערוצי תקשורת- MAKO, 5SPORT וערוץ ONE.

לינק לסרטון ע”י ערוץ ONE – מומלץ מאוד!

לינק לכתבה באתר ONE:

http://sites.one.co.il/General/Article.aspx?id=218787&siteId=14

לינק לכתבה באתר SPORT5:

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=4186&DocID=144692&Lang=he

לינק לכתבה באתר MAKO:

http://www.mako.co.il/Sports-football-world/leagues/Article-2bb0673e63d5f31004.htm

 

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל