היתרונות שלנו חווית מונדיאל במוסקבה

ביטחון ובטיחות  הדבר החשוב ביותר הנמצא בראש סדר העדיפויות שלנו הוא שהילדים יחזרו בשלום. אנו דואגים כי תהיה שמירה מלאה על ילדיכם על- ידי אנשי הדרכה מנוסים, דוברי אנגלית ועברית, המתמצאים במוסקבה. ישנו יחס של מדריך אחד על כל שבעה- עשרה ילדים (פרט למתחמים ומקומות מסוימים בהם הילדים מתפזרים, והכל כמובן כפוף לאישור ההורים.) כל משתתף מקבל מאיתנו כרטיס סים מקומי לנייד האישי ממנו הוא יוכל לתקשר עם כל יתר הקבוצה ואנשי הצוות בכל רגע נתון. כמו כן, לחברתנו יש ביטוח צד ג’.

ניסיון – יש לנו ניסיון רב בהוצאות קבוצות נוער לחו”ל. עם כל המורכבות של העניין  הלוגיסטי בהשגת האטרקציות הטובות ביותר, אנשי הצוות הטובים ביותר והדאגה לכך שהתוכנית תצא בצורה הבטוחה והמקצועיות ביותר. בנוסף אנו מנוסים בהשגת כרטיסים למשחקים ולאירועי הספורט הגדולים בעולם.

צוות חם ואיכותי הצוות כולו דתי, מורכב מאנשי חינוך בוגרי צבא. כל המדריכים דוברי עברית ואנגלית, וחלקם דוברי רוסית, דבר המאפשר ארגון מצוין לצד יחס אישי וחם.

קבוצה אחת  תמיד ננוע כקבוצה אחת- הן בשיעורים, הן בטיולים, הן באטרקציות, הן במשחקים, הן באתרים השונים והן בארוחות.

זמינות ושרות מעולה  לפני הנסיעה הצוות זמין ופנוי תמיד לכל שאלה ובירור. בזמן שהות הילדים בלונדון- ישנו איש קשר אחראי בישראל, אליו ניתן לפנות 24 שעות ביממה. כמו כן- תוכלו ליצור קשר עם המדריכים בחו”ל. ביטחון הילדים לפני הכל!

לו”ז מלא  אנו מנצלים את זמן שהותנו במוסקבה עד תום. מזמן הקימה ועד שעת השינה אנו עסוקים בפעילויות, צפייה במשחקים, אטרקציות, או סתם אפילו באכילת גלידה להנאתנו. איננו מבזבזים שניה!

קשר ישיר עם הבית   אנו מודעים כי לאור החוויה המרוחקת בחו”ל ההורים וודאי ירצו להתעדכן במה שקורה עם ילדיהם במוסקבה. מסיבה זו כל הורה יקבל את המספר הרוסי הישיר של כל מדריך ואת מספר הטלפון של בית המלון. מעבר לכך, אנו מחלקים לכל ילד כרטיס- סים מקומי לנייד האישי בחינם אשר באמצעותו יוכל לתקשר עם שאר חברי הקבוצה בכל עת ברוסיה ללא הגבלה וכן לקבל שיחות נכנסות מישראל (בנוסף למי שירצה, ישנה אפשרות לעשות “טופ-אפ” בתשלום סמלי, לצורך קבלת אפשרות של שיחות יוצאות לישראל).

עדכונים שוטפים להורים – לאורך השהות ברוסיה הצוות ידאג להעביר להורים במייל ובוואצאפ עדכונים שוטפים על הלו”ז היומי ועל הנעשה ברוסיה, וכמובן הכי חשוב- תמונות של הילדים, כך שההורה יוכל לחוות את הטיול ביחד עם בנו.

 

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל