היתרונות שלנו – ברצלונה

ביטחון ובטיחות – הדבר החשוב ביותר ונמצא בראש סדר העדיפויות שלנו הוא שהילדים יחזרו בשלום. אנו דואגים כי תהיה שמירה מלאה על ילדיכם על ידי אנשי הדרכה מנוסים, המתמצאים בברצלונה. ישנו יחס של מדריך אחד על כל עשרה ילדים (פרט למתחמים ומקומות מסוימים בהם הילדים מתפזרים, והכל כמובן כפוף לאישור ההורים. כל משתתף מקבל מאיתנו כרטיס סים מקומי לנייד האישי ממנו הוא יכול לתקשר עם כל יתר הקבוצה ואנשי הצוות בכל רגע נתון. כמו כן, אנו טסים באל-על, החברה הבטוחה ביותר.

ניסיון- יש לנו ניסיון רב בהוצאות קבוצות נוער לחו”ל. עם כל המורכבות של העניין הלוגיסטי, להשיג את האטרקציות הטובות ביותר, אנשי הצוות הטובים ביותר ולדאוג שהתכנית תצא בצורה הבטוחה והמקצועיות ביותר. בנוסף אנו מנוסים בהשגת כרטיסים למשחקים ולאירועי הספורט הגדולים בעולם.

צוות חם ואיכותי- הצוות מורכב מאנשי חינוך בוגרי צבא. כל המדריכים דוברי עברית ואנגלית, (חלק מהצוות גם דובר ספרדית). לכל המדריכים יש גישה חיובית וטובה, אכפתיות וניסיון רב עם בני נוער.

קבוצה אחת – תמיד ננוע כקבוצה אחת- הן בטיולים, הן באטרקציות, הן באתרים השונים והן בארוחות.

זמינות ושרות מעולה – לפני הנסיעה הצוות זמין ופנוי תמיד לכל שאלה ובירור. בזמן שהות הילדים בברצלונה- ישנו איש קשר אחראי בישראל, אליו ניתן לפנות 24 שעות ביממה. כמו כן- תוכלו ליצור קשר עם המדריכים בחו”ל. ביטחון הילדים לפני הכל!

לו”ז מלא – אנו מנצלים את זמן שהותנו בברצלונה עד תום. מזמן הקימה ועד שעת השינה אנו עסוקים בפעילויות, לימודים, אטרקציות, או סתם אפילו באכילת גלידה להנאתנו. איננו מבזבזים שנייה!

קשר ישיר עם הבית – אנו מודעים כי לאור החוויה המרוחקת בחו”ל ההורים וודאי ירצו להתעדכן במה שקורה עם ילדיהם בברצלונה. מסיבה זו כל הורה יקבל את המספר הספרדי הישיר של כל מדריך, את מספר בית המלון ואת מספר המנהלן. מעבר לכך, אנו מחלקים לכל ילד כרטיס- סים מקומי לנייד האישי בחינם אשר באמצעותו יוכל לתקשר עם שאר חברי הקבוצה בכל עת בברצלונה ללא הגבלה וכן לקבל שיחות נכנסות מישראל. (בנוסף למי שרוצה, ישנה אפשרות לעשות “טופ-אפ” בתשלום סמלי, לצורך קבלת אפשרות של שיחות יוצאות לישראל.)

עדכונים שוטפים להורים- לאורך השהות בברצלונה הצוות ידאג להעביר להורים במייל ובוואצאפ עדכונים שוטפים על הלו”ז היומי ועל הנעשה בברצלונה, וכמובן הכי חשוב- תמונות של הילדים, כך שההורה יוכל לחוות את הטיול ביחד עם בנו.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל