היתרונות שלנו תוכנית מנהיגות

ביטחון ובטיחות – הדבר החשוב ביותר אשר נמצא בראש סדר העדיפויות שלנו הוא שהילדים יחזרו בשלום. אנו דואגים כי תהיה שמירה מלאה על ילדיכם על ידי אנשי הדרכה מנוסים, דוברי אנגלית ועברית, המתמצאים בלונדון. במספר המדריכים ישנו יחס של מדריך אחד על כל שבעה- תשעה ילדים (פרט למתחמים ומקומות מסוימים בהם הילדים מתפזרים, והכל כמובן כפוף לאישור ההורים). כל משתתף מקבל בחינם כרטיס סים מקומי לנייד האישי ממנו הוא יכול לתקשר עם כל יתר הקבוצה ואנשי הצוות בכל רגע נתון. כמו כן, אנו טסים באל-על, החברה הבטוחה ביותר.

תוכן- תכנית המנהיגות שלנו מורכבת מתוכן ברמה הגבוהה ביותר, בנוי בצורה מקצועית ומותאם בדיוק למשתתפים, הן מבחינת גיל והן מבחינה תרבותית-חברתית. המשתתפים יקבלו תוכן מנהיגותי איכותי ומקצועי, מותאם ליישום בחיים השוטפים.

כלים יישומיים- כל משתתף בתכנית ינאם נאום בסוף התכנית, בשפה האנגלית, תוך שימוש במרחב הכלים אותו הוא קיבל מאתנו. המשתתפים יחזרו הביתה עם חוברת כלים + סרטון בו הם יוכלו לראות את ההתקדמות הרבה שהם עשו במהלך התכנית, החל משיפור השפה האנגלית, דרך בניית כלים שונים בעמידה מול קהל ועד הבנת המרחב המורכב בו פועלים יהודים בחוץ לארץ.

ניסיון- יש לנו ניסיון רב בהוצאות קבוצות נוער לחו”ל. עם כל המורכבות של העניין הלוגיסטי,  השגת  האטרקציות הטובות ביותר, אנשי הצוות הטובים ביותר והדאגה לכך שהתוכנית תצא בצורה הבטוחה והמקצועיות ביותר. בנוסף אנו מנוסים בהשגת כרטיסים למשחקים ולאירועי הספורט הגדולים בעולם.

צוות חם ואיכותי- הצוות כולו דתי, מורכב מאנשי חינוך בוגרי צבא ושירות לאומי. כל המדריכים דוברי עברית  ואנגלית, חלקם ישראלים וחלקם אנגלים מקומיים, דבר המאפשר ארגון מצוין לצד יחס אישי וחם.

קבוצה אחת  אנו תמיד נעים כקבוצה אחת – בשיעורים, בטיולים, באטרקציות, באתרים השונים ובארוחות.

זמינות ושרות מעולה  לפני הנסיעה הצוות זמין ופנוי תמיד לכל שאלה ובירור. בזמן שהות הילדים בלונדון – ישנו איש קשר אחראי בישראל, אליו ניתן לפנות 24 שעות ביממה. אנו מקימים קבוצת וואטסאפ שבה ההורים מתעדכנים כל הזמו במצב הילדים ולרוב און ליין. כמו כן – תוכלו ליצור קשר עם המדריכים בחו”ל. ביטחון הילדים לפני הכל!

מסעדות מגוונות   את הארוחות נגוון בסוגים שונים של מסעדות בלונדון- בשריות וחלביות.

לו”ז גדוש ומלא – אנו מנצלים את זמן שהותנו בלונדון עד תום. משעת ההשכמה ועד שעת השינה אנו עסוקים בפעילויות, לימודים, אטרקציות, או סתם אפילו באכילת גלידה להנאתנו. איננו מבזבזים שניה!

קשר ישיר עם הבית –  אנו מודעים כי לאור החוויה המרוחקת בחו”ל ההורים וודאי ירצו להתעדכן במה שקורה עם ילדיהם בלונדון. מסיבה זו כל הורה יקבל את המספר הלונדוני הישיר של כל מדריך, את מספר בית המלון ואת מספר המנהלת בלונדון. מעבר לכך, אנו מחלקים לכל ילד כרטיס – סים מקומי לנייד האישי בחינם אשר באמצעותו יוכל לתקשר עם שאר חברי הקבוצה בכל עת בלונדון ללא הגבלה וכן לקבל שיחות נכנסות מישראל. (בנוסף למי שרוצה, ישנה אפשרות לעשות “טופ-אפ” בתשלום סמלי, לצורך קבלת אפשרות של שיחות יוצאות לישראל.)

תוכנית באנגלית בהתאמה אישית – במסגרת מפגש חברתי אותו אנו מקיימים טרם הנסיעה, פרט לפעילויות גיבוש והיכרות, אנו עורכים מבחן באנגלית על מנת להעריך את רמת הילד בכדי שנוכל להתאים לו את הלימוד הטוב ביותר עבורו. כמו כן, כל כיתה לא תעלה על 12 חניכים, כאשר לצד המורה בכיתה ישנה עוזרת הוראה שתדאג לעזור פרטנית למתקשים ולחזק את המתקדמים.

בית ספר כללי? לא בבית ספרינו! – לימודי האנגלית שלנו מתבצעים על ידי מורי אנגלית מקצועיים שילמדו רק את הקבוצה שלנו באופן פרטי ולא בשילוב עם קבוצות אחרות מרחבי העולם. כך האווירה היהודית- דתית לא נפגמת ומתאפשר יחס פרטני ואישי. היתרון הגדול הנוסף הוא שתוכנית הלימודים מתואמת ומותאמת לתוכנית בחינת הבגרות הישראלית.

עדכונים שוטפים להורים לאורך השהות בלונדון הצוות ידאג להעביר להורים במייל ובווטסאפ עדכונים שוטפים על הלו”ז היומי ועל הנעשה בלונדון, וכמובן הכי חשוב – תמונות של הילדים, כך שההורים יוכלו לחוות את הטיול ביחד עם הילדים.

שיפור האנגלית בצורה ייחודית – מלבד ארבעת שעות הלימוד כל בוקר, נלמד עוד המון אנגלית בזמן הטיול ברחבי לונדון. החניכים יקבלו תדריכים באנגלית, ידברו את השפה במפגשים עם הנוער האנגלי, יצפו בהופעות ועוד באנגלית. דבר זה יבטיח שיפור ניכר בהבנת השפה וכן באוצר המילים, וכל זה לצד הנאה גדולה ושיפור הביטחון העצמי.

אווירה דתית –  המדריכים והילדים מגיעים ממשפחות דתיות, תלמידי או בוגרי ישיבות תיכוניות / אולפנות / תיכונים דתיים. אנו מקפידים על 3 תפילות ביום, גדרי צניעות והפרדה במלון בין אזור הבנים לאזור הבנות. השבתות יעשו באווירה דתית – שבתית. הכשרות במלון ובמסעדות הינה מקבילה לזו של בד”ץ.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל