טיול כדורגל

בשנים האחרונות עולה המודעות בקרב הציבור הכללי והדתי בפרט לגבי אפשרויות של מחנות קיץ וטיולים לנוער בחו”ל. טיולים ומחנות אלו מוצעים בפורמטים שונים הנבדלים זה מזה בתכניהם, אופיים ואורכם, וביניהם גם טיול ייחודי המיועד לבני נוער דתיים חובבי כדורגל.

טיול כדורגל לנוער דתי

טיול כדורגל לדתיים הינו תוכנית ייחודית המיועדת לבני נוער בגילאים 11 עד 18. מדובר בטיול שכל בן נוער חובב כדורגל חולם עליו, כולל צפייה במשחקים של קבוצות מפורסמות וביקורים באצטדיונים הגדולים והמרשימים בעולם. כל זאת לצד הזדמנות להיכרות קרובה ובלתי נשכחת עם נוער יהודי דתי הגר בחו”ל.

הכרות עם עולם הכדורגל

טיול כדורגל דתי כולל סיורים איכותיים באצטדיונים מובילים במדינות היעד. במהלכם בני הנוער יזכו להכיר מקרוב מתחמים הסגורים לקהל הרחב, לרבות חדרי ההלבשה של שחקני הכדורגל, עלייה אל כר הדשא של האצטדיון, ביקור במתחמי הוי.איי. פי ובחדרי התקשורת. בנוסף, הם יבקרו במוזיאוני כדורגל וילמדו על ההיסטוריה ועל תרבות הכדורגל המפותחת שבמדינת היעד. גולת הכותרת של הטיול היא ללא ספק צפייה במשחקי כדורגל של קבוצות מובילות ומוכרות, ביחד עם עוד עשרות אלפי אוהדים נלהבים. מעבר לכך, חברי הקבוצה ישתתפו במרבית הימים באימוני כדורגל מקצועיים.

וזה עוד לא הכול

חשוב להבין כי טיול כדורגל לדתיים בחו”ל כולל עוד הרבה דברים מלבד כדורגל. למעשה, משובצים בו עוד הרבה טיולים במדינה בה שוהים, וביקור במרבית האתרים והאטרקציות המרכזיות והידועות שיש לאותה מדינה להציע. כמו כן, הטיול כולל לינה במלונות איכותיים, ארוחות ערב משובחות במסעדות כשרות ושלל פעילויות גיבוש חברתיות כדוגמת החלקה על הקרח, באולינג ושייט. מעבר לכך, לאורך כל הטיול ילוו את בני הנוער מדריכים איכותיים ומקצועיים דוברי עברית ואנגלית, המכירים היטב את המדינה וידאגו לטפל בכל צרכיהם.

טיול כדורגל בלונדון

תכנית כדורגל לנוער ישראלי דתי מוצעת כיום בלונדון על- ידי חברת פאן טראוולס. הטיול כולל ביקור באצטדיוני הכדורגל המפורסמים באנגליה, לרבות אולד טראפורד שהינו אצטדיון הבית של מנצ’סטר יונייטד, וומבלי שהינו האצטדיון הלאומי של אנגליה, וכן אצטדיון האמירויות שהינו ביתה של ארסנל. מעבר לכך, טיול כדורגל בלונדון כולל גם ביקור במוזיאון הכדורגל הלאומי ובמוזיאון השעווה של מדאם טוסו, רכיבה על הגלגל הענק “העין של לונדון” ועוד שלל אתרים ופעילויות מהנות, מלמדות ובלתי נשכחות.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל