לו”ז מחנה חולה על כדורגל 2019

מוצאי שבת פרשת ואתחנן 17.8 ט”ז אב:

נפגש כולנו בהתרגשות רבה בשער 32 בנתב”ג בשעה 01:30 (בלילה בין מוצ”ש לראשון), נעבור יחדיו את הצ’ק-אין כקבוצה אחת ונמריא ללונדון!

 

יום ראשון 18.8 י”ז אב:

לאחר הנחיתה, ניסע למלון. משם נצא לאזור הווטרלו, אחד מהמקומות המרכזיים בלונדון ונלך לאחת האטרקציות המפורסמות של לונדון לונדון איי – הגלגל הענק מבין הגדולים בעולם שנמצא על גדת נהר התמזה. בגובה הרב של הגלגל ניתן לצפות במבט לעבר יופייה ואתריה של לונדון.  נלמד ונכיר את לונדון מקרוב באטרקציית סרט ארבעה מימדים על ההיסטוריה של לונדון. משם נלך לאטרקציה מאוד מגבשת – האטרקציה המטורפת “לייזר תג“!

לאחר מכן, נצא למתחם האימונים לאימון ערב.

אחרי המקלחות, נצא לארוחת ערב.

 

יום שני 19.8 י”ח אב:

נצא למתחם האימונים לאימון בוקר.

ארוחת בוקר והתארגנות מהירה, ניסע לבקר במאדאם טוסו – מוזיאון השעווה המפורסם והידוע בכל העולם! במוזיאון מוצגים מפורסמים בדמויות שעווה בתחומים שונים ומשונים מכל העולם. שם תוכלו לראות בובת שעווה של הנשיא טראמפ לצד בובות של שחקני כדורגל מפורסמים! נצפה גם בסרט מיוחד של 4 מימדים.

לאחר ארוחת ערב טובה נצא למתחם באולינג לערב מגבש!

 

יום שלישי 20.8 י”ט אב:

ארוחת בוקר מוקדמת.

נסיעה צפונה לעיר מנצ’סטר, ביקור באצטדיונה הביתי של מנצ’סטר סיטי אצטדיון האיתיחאד – מכונה גם אצטדיון ה “סיטי אוב מנצ’סטר”. האצטדיון הביתי של אחת מקבוצות הכדורגל העשירות בעולם – מנצ’סטר סיטי! לאחר מכן נבקר ב”מוזיאון הכדורגל הלאומי” – מוזיאון הכדורגל הגדול והמרשים בעולם! מוזיאון ענק בן 6 קומות הכולל סקירה על התפתחות הכדורגל בעולם, המשמעות וההשפעה של הכדורגל בעולם ואוסף פריטים נדירים מ”עולם הכדורגל” הכוללים: חולצות, כדורים ועיתונים.

לאחר מכן נלך לאצטדיון אולד טראפורד, אצטדיונה של מנצ’סטר יונייטד, אחד מהאצטדיונים היפים והמרשימים בעולם. האצטדיון זכה לארח משחקי כדורגל היסטוריים, ביניהם גמר ליגת האלופות בשנת 2003 וחלק ממשחקי האולימפיאדה בשנת 2012. כיום האצטדיון מכיל 76,000 מקומות ישיבה!

ארוחת ערב מוקדמת במנצ’סטר.  

נסיעת לילה חזרה ממנצ’סטר.

 

יום רביעי 21.8 כ’ אב:

השכמה מאוחרת.

נצא למתחם האימונים לאימון בוקר.

לאחר ארוחת בוקר, נלך לשופינג ברחוב אוקספורד – רחוב באורך 2 וחצי קילומטרים עמוסי חנויות מותגים ובוטיקים בעלי שם עולמי וביניהם פריימארק המפורסם, חלום השופינג של כל הישראלים, חנות הדגל של “אפל”, חנות 5 קומות של נייק, “המליס”- חנות הצעצועים מהגדולות בעולם ועוד…

לאחר מכן אצטדיון האמיריות- האצטדיון הביתי של אחת מהקבוצות המפוארות בעולם- ארסנל! אצטדיון חדש ומודרני שנבנה בשנת 2006 בהשקעה של יותר מחצי מיליארד דולר! האצטדיון מכיל 60,000 מקומות ישיבה מרווחים למשחק פלייאוף של ליגת האלופות!

יום חמישי 22.8 כ”א אב:

יציאה לבילוי מגבש להחלקה על הקרח!

לאחר הבילוי נלך לאצטדיון וומבלי – האצטדיון הלאומי הענק של נבחרת הכדורגל המפורסמת של אנגליה. באצטדיון יש 90,000 מקומות ישיבה! ניקח חלק בסיור מודרך באצטדיון בו נוכל לראות את חדרי ההלבשה של השחקנים ומתקנים נוספים של האצטדיון.

נסיעה למתחם האימונים המקצועי של מועדון הנוער “מכבי לונדון” למשחק ידידות נגדם.

ארוחת ערב מאוחרת.

 

יום שישי 23.8 כ”ב אב:

נסיעה למרכז לונדון לראות את טקס החלפת המשמרות המסורתית בארמון בקינגהאם, נטייל בגרין פארק, ובמידה ויהיה לנו זמן נמשיך את הבילוי בשייט מגניב על נהר התמזה, ומשם נלך  לאימון.

לאחר מכן חזרה למלון להתארגנות לקראת שבת.

תפילת ערב שבת, ארוחת שבת קבוצתית, לאחר מכן פעילות ערב עם המדריכים.

 

שבת פרשת עקב 24.8 כ”ג אב:

נצא לתפילה (למעוניינים) בבית הכנסת ונהיה יחד בקידוש של בית הכנסת.

סעודת שבת, מנוחה, ומשחקי גיבוש של המדריכים.

במוצ”ש יהיה אימון כוח ויציבות ולאחר מכן מסיבת פיצה ומילקשייק.

 

יום ראשון 25.8 כ”ד אב:

אימון מסכם + משחק.

נבקר בקובנט גארדן Covent Garden כיכר צבעונית ופעילה שם נוכל לצפות באמני רחוב ולבקר בחנויות מזכרות! נעבור בכיכר טרפלגוואר Trafalgar’s Square המרכזית ובכיכר לסטר  Leicester Square.

משם נלך לצפות במשחק פרמיירליג!

לאחר מכן נעשה מסיבת סיום וחלוקת תעודות במסעדה.

 נסיעה לשדה תעופה.

נחיתה בנתב”ג ,נסיעה הביתה, עייפים אך מרוצים מהחוויה הבלתי נשכחת שעברנו יחד באנגליה!

 

ט.ל.ח

ייתכנו שינויים בלו”ז

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל