לו”ז סאמר סקול לונדון דתי קבוצה ב’ 2019

 

קבוצה ב’

 

יום שלישי 13.8 י”ב אב:

נפגש כולנו בהתרגשות רבה בשער 32 בנתב”ג בשעה 6:30 בבוקר, נעבור יחדיו את הצ’ק-אין כקבוצה אחת ונמריא ללונדון. לאחר הנחיתה, ניסע למלון ונתרענן קצת. נצא לטיול ברחבי לונדון, ומשם נלך לפעילות גיבוש – באולינג קבוצתי! לאחר הבאולינג נאכל ארוחת ערב מפנקת. לאחר ארוחת הערב נחזור למלון ונלך לישון מוקדם על מנת לצבור כוחות להמשך התכנית.

 

יום רביעי 14.8 י”ג אב:

לאחר תפילה וארוחת בוקר ניסע לקמפוס הלימודים שלנו, נתחלק להקבצות לפי הרמות השונות,  נכיר את המורים המגניבים שלנו ונלמד במשך 4 שעות בכיתות אנגלית בצורה חווייתית. משם נצא למוזיאון מאדאם טוסו Madame Tussauds  מוזיאון השעווה המפורסם והידוע בכל העולם! בו מוצגים מפורסמים בדמויות שעווה בתחומים שונים מכל העולם. שם נראה למשל בובת שעווה של הנשיא טראמפ לצד בובות של שחקני כדורגל מפורסמים! לאחר מכן גם נצפה בסרט 4 ממדים מיוחד. נאכל ארוחת ערב ונכייף במרכז הטרמפולינות המטורף של לונדון!

 

יום חמישי 15.8 י”ד אב:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

ארוחת צהריים מוקדמת במסעדה ולאחר מכן נבקר בקובנט גארדן  Covent Garden כיכר צבעונית ופעילה שם נוכל לצפות באמני רחוב ולבקר בחנויות מזכרות!

משם נלך ברגל למחזמר המרהיב מלך האריות Lion King בתאטרון הברודווי של לונדון ה-ווסט אנד West End. חווית חושים אדירה מובטחת!

 

יום שישי 16.8 ט”ו אב:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

אחר הצהריים ניסע לבקר באקווריום של לונדון London Aquarium, האקווריום מורכב מאוסף ענק הכולל מעל 400 סוגים שונים ומגוונים של יצורים תת ימיים וביניהם כרישים, דגי פיראנה, דגי ליצן, סוסוני ים, צלופחים ועוד. נחזור לשכונה היהודית ונתארגן לקראת שבת אירוח אצל משפחות מהקהילה היהודית בלונדון.

נפגש בתפילת ערב שבת בבית הכנסת. את סעודות השבת נאכל אצל המשפחות המארחות.

 

 שבת פרשת ואתחנן 17.8 ט”ז אב:

נפגש כולנו בתפילה בבית הכנסת ונהיה יחד בקידוש של בית הכנסת.

לאחר ארוחת צהריים ניפגש ל’סעודה שלישית’ באווירה שבתית ונהנה ממשחקי גיבוש חברתיים.

 

יום ראשון 18.8 י”ז אב:

תפילה וארוחת בוקר, לאחר מכן יום כיף במיוחד, מכיוון שאין לימודים!

 לאחר ארוחת בוקר ניסע לת’ורפ פארק Thorpe Park אחד מהפארקים הגדולים והשווים ביותר באירופה! יש בו יותר מ30 רכבות הרים מכל מיני סוגים- רכבת ההרים הראשונה העוברת בתוך סרט אימה, רכבת ההרים הראשונה בעולם שיש בה 10 לופים, רכבת הרים מהירה ביותר המגיעה ל 128 קמ”ש בשתי שניות בלבד! כל זאת בנוסף לאטרקציות נוספות שונות ומיוחדות שיש בפארק.

ניסע חזרה ללונדון ונאכל ארוחת ערב מאוחרת.

 

יום שני 19.8 י”ח אב:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

נאכל ארוחת צהריים במסעדה חלבית/בשרית לפי העדפת הקבוצה ולאחר מכן נצא לבלות ברחוב אוקספורד  Oxford St – רחוב באורך 2 וחצי קילומטרים עמוסי חנויות מותגים ובוטיקים בעלי שם עולמי וביניהם פריימארק Primark  המפורסם, חלום השופינג של כל הישראלים.

לאחר ארוחת הערב, נחזור למלון לפעילות ערב עם המדריכים.

 

יום שלישי 20.8 י”ט אב:

תפילה ולימודים כרגיל.

לאחר הלימודים ניסע לאחת האטרקציות המפורסמות של לונדון, לונדון איי  London Eye הגלגל הענק (בין הגדולים בעולם) שנמצא על גדת נהר התמזה. בגובה הרב של הגלגל ניתן לראות את יופייה ואתריה של לונדון.  נלמד ונכיר את לונדון מקרוב באטרקציית London Eye 4D Cinema Experience בסרט 4 מימדים על לונדון.

לאחר ארוחת ערב נלך לצפות בסרט במלון.

 

יום רביעי 21.8 כ’ אב:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

ניסע לעיר ווטפורד Watford  ונבקר באולפנים של ‘הארי פוטר’ – באולפני וורנר ברוס .Harry Potter Warner Brothers Studio’s נוכל ממש להיכנס לטירה המכושפת הוגוורטס ולהיחשף לשלל הפעלולים והשיטות בהם השתמשו יוצרי הסרט. נגלה מה עומד מאחורי הקווידיץ’, הקסמים, המכוניות המעופפות ועוד. לאחר מכן נתחרה אחד בשני במשחק לייזר טאג Laser Tag ונאכל ארוחת ערב מאוחרת.

 

יום חמישי 22.8 כ”א אב:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

אחר הצהריים ניסע למרתף העינויים The London Dungeon– אטרקציה מפתיעה ומעניינת, מסע של שעתיים החושף את ההיסטוריה ה”אפלה” של לונדון. המסע מועבר בצורה אטרקטיבית באמצעות שחקנים מקצועיים, פעלולים מפחידים ואפקטים מיוחדים. לאחר ארוחת ערב נצא לטיול לילי במרכז לונדון וגם תצפית מרהיבה של לונדון בלילה !

 

יום שישי 23.8 כ”ב אב:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

משימה קבוצתית מאתגרת באנגלית בBrent St! לאחר מכן , נבקר בשוק ההיפים המגניב – קמדן טאון Camden Town Market, נספוג את האווירה השונה והייחודית ולאחר מכן נחזור למלון.

התארגנות לקראת שבת קבוצתית במלון.

נקבל את השבת בבית הכנסת בהנדון ונאכל ארוחת שבת באווירה שבתית עם זמירות שבת ודברי תורה.

                       

שבת פרשת עקב 24.8 כ”ג אב:

תפילות שבת, שירי שבת, דברי תורה, ארוחות שבת, מנוחה ומשחקי גיבוש!

 במוצ”ש תהיה מסיבת מילקשייק ופיצות!

יום ראשון 25.8 כ”ד אב:

תפילה וארוחת בוקר, כיוון שאין לימודים ניסע לראות את טקס החלפת המשמרות המסורתית בארמון בקינגהם Buckingham Palace, נטייל בגרין פארק Green Park.

לאחר מכן אנו ניסע באוטובוס התיירים הקומתיים האייקוני בסיור מודרך באתריה המרכזיים של לונדון הכולל ביקור בגלריה הלאומית The National Gallery, בכיכר טרפלגוואר Trafalgar’s Square וכיכר לסטר Leicester Square ועוד הפתעות…

 

יום שני 26.8 כ”ה אב:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

מוזאון המדע Science Museum ומוזיאון הנשיונל היסטורי Natural History museum  הם שני המוזיאונים בהם נבקר לאחר הלימודים. שניהם אתרי חובה בלונדון! במוזאון המדע נלמד על תחומים שונים של מדע החיים וטכנולוגיה. אחד הדברים המעניינים ביותר שהמוזיאון מציג הן ההמצאות הטכנולוגיות ששינו את חיינו (מכונית, אוניה, טלפון, טילים ועוד..). במוזיאון ההיסטוריה נפגוש בדינוזאור הגדול והמרשים המוצג בכניסה – ה”דיאופוקלוס”. במוזיאון נלמד על התפתחות כדור הארץ והחיים שעליו, ונתרשם ממגוון זנים שונים של חיות מפוצלחות.

לאחר ארוחת ערב טובה נצא להחלקה על הקרח!

 

יום שלישי 27.8 כ”ו אב:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

לאחר הלימודים ניסע לאצטדיון וומבלי Wembley Stadium – האצטדיון הלאומי הענק של נבחרת הכדורגל המפורסמת של אנגליה. באצטדיון יש 90,000 מקומות ישיבה! ניקח חלק בסיור מודרך באצטדיון בו נוכל לראות את חדרי ההלבשה של השחקנים ומתקנים נוספים של האצטדיון. נאכל ארוחת ערב ונצא לבלות במיני גולף!

 

יום רביעי 28.8 כ”ז אב:

תפילה, ארוחת בוקר והתארגנות אחרונה בחדרים.

נצא לשייט מהנה על נהר התמזה המפורסם ולאחריו נצא לרחוב ריג’נט סטריט Regent St לקניות אחרונות. נתחיל את סיבוב הפרידה מהעיר לונדון שאליה התחברנו בשבועיים האחרונים

ואזזזז… מסיבת סיום וחלוקת תעודות.

 

יום חמישי 29.8 כ”ח אב:

נחיתה בנתב”ג , נסיעה הביתה, עייפים אך מרוצים מהחוויה הבלתי נשכחת שעברנו יחד בלונדון!

 

ט.ל.ח

ייתכנו שינויים בלו”ז

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל