מחנה כדורגל באנגליה

מחנה כדורגל באנגליה, בספרד או במדינות אחרות הוא אחד מהפעילויות המועדפות על ילדים בימינו. אחוז נכבד מן הילדים היום בישראל אוהב כדורגל, בעיקר בגילאים הקטנים בהם נראה שפשוט כולם אוהבים לרדוף אחרי הכדור ולקחת חלק בפעילות החברתית הזאת. 

עבור חלק מחובבי הכדורגל זהו תחביב אותו הם אוהבים לעשות בשעות הפנאי, אחרים הופכים לאוהדי כדורגל הצופים באדיקות בכל משחק בטלוויזיה ובודדים אחרים הופכים את התחביב למקצוע. עבור אלה שלקחו את הכדורגל צעד קדימה, ההזדמנות לערוך מחנה כדורגל בחו”ל היא בגדר חלום, כאשר בנוסף לאימון במתקנים מתקדמים ישנה ההזדמנות לצפות מקרוב במשחקים של הקבוצה האהודה עליהם.

מחנה כדורגל באנגליה ובספרד

להיכן תרצו להטיס את ילדכם? אנגליה או ספרד? בכל מדינה יש תרבות אחרת, אטרקציות אחרות וצוות אימון אחר שיחכה לילדכם. כל מחנה שכזה סובב סביב קבוצה מסוימת, כאשר המחנה בספרד סובב כמובן סביב ברצלונה – אחת הקבוצות האהודות בעולם אשר סגנון המשחק השוטף והאטרקטיבי שלה כבש את ליבם של אוהדי כדורגל רבים בעולם.

אם גם הילד שלכם חולם לראות מקרוב משחק פרמייר ליג ומשחק ליגת האלופות ולהרגיש את האווירה של אצטדיון גועש ומלא בעשרות אלפי אוהדים- מקומו איתנו במחנה חולה על כדורגל באנגליה.

הערכים של פאן טראוולס

פאן טראוולס היא לא סתם עוד חברת תיירות. הערכים שלנו מקפידים על ערכי היהדות וכל החבילות שלנו הינן כשרות. חבילות אלה מיועדות גם לבני נוער במגזר הדתי לאומי אשר מעוניינים לחוות חוויה בלתי נשכחת עם ילדים בני גילם. בנוסף לחבילות הכדורגל אנו מציעים גם סאמר סקול בניו יורק או בלונדון, וכן קייטנות סקי במגוון יעדים באירופה. בכל נסיעה אנו מקפידים על הערכים הבסיסיים של החברה:

  • מקצוענות ואמינות
  • בטיחות ובטיחות
  • כשרות
  • תכנים עשירים
  • מדריכים מנוסים ומיומנים

פנו כעת אל פאן טראוולס לחוויה של פעם בחיים- ההנאה מובטחת.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל