מחנה כדורגל בספרד

הילד שלכם חולה על כדורגל ? נותן את כולו באימונים ובזמנו הפנוי לא מפספס אף משחק בטלוויזיה ? מעדיף לרוץ במגרש עם החברים במקום להתכתב איתם בפייסבוק ? מחנה כדורגל בספרד יהיה המתנה המושלמת עבורו. איך אנחנו יודעים זאת ? כי פאן טראוולס מנוסים בבניית חבילות כדורגל מושלמות העונות לצרכים של כל הילדים חובבי הכדורגל.

הדבר נכון בעיקר כשאנחנו מדברים על מחנה כדורגל בספרד. המחנה שלנו מאפשר לילדים לראות מקרוב את את השחקנים של אחת הקבוצות הגדולות בהיסטוריית המשחק וקבוצת הכדורגל הטובה והאטרקטיבית ביותר של העשור האחרון – ברצלונה.

מחנה כדורגל בספרד – פוגשים את ברצלונה

תשאלו ילדים ברחוב את מי הם אוהדים. סביר להניח שרובם יגידו שהם אוהדים את ברצלונה ומעריצים את מסי. היכולת הגבוהה של הקבוצה בעשור האחרון ושחקנים מוכשרים כמו רונלדיניו, מסי, אינייסטה וניימאר לא השאירו אוהד כדורגל אחד אדיש, אפילו את הוותיקים שביניהם. הדבר נכון על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בנערים וילדים צעירים אשר לראשונה בחייהם רואים שחקני-על מבצעים מהלכים שקשה לדמיין.

האהבה הגדולה לברצלונה דחפה את פאן טראוולס לפתח חבילת כדורגל ייחודית וחווייתית למגזר הדתי. מחנה הכדורגל בספרד של פאן טראוולס כולל :

  • ביקור באצטדיון 
  • היכרות עם תרבות והיסטוריית הכדורגל המקומית
  • צפייה במשחק של ברצלונה
  • אימונים יומיים עם מאמנים בכירים
  • ביקור באטרקציות תיירות מרכזיות כמו הכפר האולימפי, מזרקת הקסם, הרובע הגות ולה-רמבלס 
  • לינה במלון חדש ומודרני בסמוך למרכז העיר

מחנה כדורגל בספרד כשר – פאן טראוולס

פאן טראוולס מייעדים את מגוון חבילות הטיסה שלהם למגזר הדתי ושומרים על נסיעה כשרה הכולל אוכל כשר, הקפדה על תפילות, שמירת שבת וכן פעילויות בעלות ערכים דתיים. אנו מעסיקים צוות מדריכים מיומן ואחראי אשר מכיר את כל נהלי הביטחון הדרושים, בעל יכולת ארגון גבוהה והכי חשוב – בעלי אהבה רבה לילדים. המדריכים ידאגו לרומם את רוח הילדים לכל אורך הנסיעה, ליצור ביניהם גיבוש חזק ויוודאו כי הם יזכו לחוויה בלתי נשכחת.

מחנה כדורגל בספרד

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל