מחנה קיץ כדורגל – מה זה?

הילד שלכם חולם לטוס לחו”ל ולשחק כדורגל? אתם חולמים שהוא ירכוש כלים ואימונים, וגם ישפר את האנגלית שלו? נהדר, כי מחנה כדורגל הוא התשובה המוחצת לכל השאלות הללו.

מה זה סאמר סקול?

נתחיל קודם כל בהסבר על הקונספט הזה של מחנה קיץ בחו”ל. בדרך כלל הסאמר סקול נמשך בין שבוע לשבועיים, והוא מתקיים במדינה אחרת. למחנה מגיעים ילדים מכל העולם, עוברים פעילויות חברתיות, יוצאים לטיולים, מכירים וחווים המון דברים ביחד, ובלי לשים לב גם מתרגלים כל הזמן שיחות באנגלית.
מחנה קיץ הוא קודם כל חוויה מדהימה לילדים, כי הוא מאפשר להם לטוס למדינה אחרת, להיות קצת יותר עצמאיים, לראות ולהכיר דברים חדשים ואנשים חדשים. הכול נעשה באווירה של כיף, ותוך כדי הילדים לומדים המון. התרגול של השפה משמעותי מאוד בגלל שהוא נותן להם ביטחון לדבר באנגלית, ועוזר מאוד להרחיב את אוצר המילים. אך לצד זה, היציאה מהשגרה ומ”אזור הנוחות” שאליו הם רגילים בבית, דוחפת אותם להיות יותר עצמאיים, ומשפרת מאוד את הביטחון העצמי שלהם. סאמר סקול גם נותן לילדים הזדמנות להכיר סגנונות חיים קצת שונים, וללמוד על המדינה בה מתקיים המחנה.

לדבר אנגלית, לשחק כדורגל

הקונספט הבסיסי של סאמר סקול כולל מגוון של פעילויות והפעלות, כאשר במחנה רגיל הדגש הוא בעיקר חברתי. על התוכנית הבסיסית הזו התפתחו מגוון של תוכניות מיוחדות לקיץ, כאשר כל מחנה מתמקד בתחומי עניין שונים ומגוונים. מחנה של כדורגל משלב את כל העקרונות של הסאמר סקול האהוב והמוכר, אבל מכניס לתוכו גם מחנה אימונים כדורגל. אומנם זהו לא מחנה אימונים אינטנסיבי כמו שעוברים שחקנים מקצועיים, אבל זו עדיין חוויה יוצאת דופן.
בראש ובראשונה, מחנה האימונים נותן לילדים הזדמנות להתאמן ולשפר את היכולות שלהם בתחום. האימונים נותנים לילדים ביטחון לשחק, משפרים את היכולת שלהם לשתף פעולה ולשחק משחק קבוצתי, ללמוד אסטרטגיות שונות ועוד. אלו כלים נהדרים בשביל כל ילד שחולם להיות שחקן כדורגל, ולמען האמת בשביל כל ילד שאוהב את התחום- כי המשמעת וההשקעה הם עקרונות שיעזרו לו בכל מקצוע שבו יבחר בעתיד.

לא שכחנו את האטרקציות

מלבד ההזדמנות לשפר את האנגלית ולהתקרב עוד קצת לעולם הכדורגל המקצועי, מחנה הקיץ כולל בתוכו גם אטרקציות שונות שהמטרה שלהן היא פשוט לתת לילדים חוויה בלתי נשכחת. הרי אי אפשר לטוס למדינה זרה ולא לבקר במוקדי התיירות הגדולים והמרגשים, ולכן מחנה הקיץ כולל סיורים מאורגנים באטרקציות הללו. מלבד זה יש גם המון פעילויות חברתיות בערבים כדי לגבש את הקבוצות, וכדי לתת לילדים הזדמנות להכיר אחד את השני טוב יותר.
אך השיא האמיתי של המחנה הוא כמובן אטרקציות הקשורות לעולם הכדורגל- לבקר באצטדיונים מפורסמים ואפילו לצפות במשחקים חשובים בליגה.

 

 

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל