תכנית ייחודית חולה על כדורגל

מחנה כדורגל באנגליה

 

תכנית “חולה על כדורגל” מתאימה לבנים ישראליים בגילאי 12-18. מנהל התכנית מתגורר בלונדון, וכל הארגון השוטף נעשה משם. התכנית  מתאימה גם לנוער דתי, והאוכל הינו כשר.

אנו משלבים בין שתי מטרות עיקריות שלשמן אתם באים אלינו:

  1. הגשמת חלום לכל חובב כדורגל הכוללת צפייה במשחקים ברמה הגבוהה ביותר וביקור באצטדיונים השונים.
  2. חוויה בלתי נשכחת וייחודית לנוער ישראלי באנגליה.

 

אז איך אנחנו עושים את זה ומה בתכנית?

אנו נצא לסיורים מקיפים באצטדיונים המובילים באנגליה הכוללים צפייה בחדרי ההלבשה, בחדרי מסיבות העיתונאים, במתחמי ה- V.I.P ועוד. כמו כן נעלה לכר הדשא, נעבור סקירה על ההיסטוריה העשירה ותרבות הכדורגל המדהימה של אנגליה ונבקר במוזיאוני כדורגל. השיא כמובן- יהיה החוויה המדהימה של משחק כדורגל בטופ העולמי באנגליה, בה נרגיש את האווירה של אצטדיון גועש ומלא בעשרות אלפי אוהדים.

בנוסף, נטייל ברחבי לונדון ונבקר באתרים ואטרקציות שונות כגון: מאדם טוסו, אצטדיון וומבלי, “מרתף העינויים”, בקינגהם פאלאס, אוקספורד סטריט,  מוזיאון המדע והטבע ועוד…

בסיום כל ערב, לאחר ארוחה באחת ממגוון המסעדות שבגולדרס גרין והנדון, נצא לפעילויות חברה וגיבוש כגון: באולינג, החלקה על הקרח, שייט בתמזה, טיול לילי בלונדון ועוד.

כמו כן, יהיו אימוני כדורגל מקצועיים כמעט כל יום (תלוי בלוח הזמנים).

מהיציאה ועד החזרה לנתב”ג ובמהלך כל הטיול כולו, הילדים ילוו באופן צמוד על ידי מדריכים מקצועיים, אדיבים וחמים, בעלי ניסיון עשיר בחו”ל ובארץ, דוברי עברית ואנגלית, המתמצאים בשפה היטב.

אנו נתאכסן במלון ברמה גבוהה, נאכל ארוחות כשרות ובעיקר נהנה!

חברת פאן טראוולס הינה החברה היחידה בישראל המציעה תוכנית ייחודית זאת לבני נוער.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל