סאמר סקול

מהו סאמר סקול? זהו בעצם מחנה קיץ המתרחש באחת מן המדינות האטרקטיביות לילדים ברחבי העולם. הסאמר סקול שולח את הילדים לסוג של קייטנה בחו"ל במהלכה הם זוכים לראות מדינה חדשה, לשפר את האנגלית ולהתנסות בלדבר את השפה, לפגוש אנשים חדשים ולחוות חוויות מיוחדות.
הסאמר סקול מספק לילדים הזדמנות לבקר במקומות המרכזיים של העיר בה הם מבקרים, לאכול במסעדות מיוחדות, ללון במלון מפואר, ללמוד אנגלית באווירה נעימה ולעשות את כל זה בחברת ילדים אשר דומים להם הן בגיל והן ברמת האנגלית.

סאמר סקול: 
החבילות של פאן טראוולס מציעות לבני נוער דתי לאומי בגילאי 12-18 לחוות חוויה מעולם אחר. אנו מציעים חבילות סאמר סקול לשני היעדים הכי חמים כיום – לונדון וניו יורק. הילדים יחוו נסיעה בלתי נשכחת ויתרגלו את האנגלית בעוד אתם ההורים תשבו בנחת בבית, תקבלו מעט מנוחה מהילדים ותדעו שהם מקבלים חוויה לימודית ומהנה כאחד.

חבילת הסאמר סקול שלנו כוללת:
4 שעות לימודי אנגלית ביום על ידי מורים מקצועיים באווירה נעימה ולא פורמלית
התמקדות בהעלאת הביטחון בשיחה באנגלית והרחבת אוצר המילים
עד 12 ילדים בכל כיתה וחלוקה לפי רמות
מורה וסייעת דוברת עברית בכל קבוצת לימוד
מפגשים עם נוער דתי לונדוני מקומי
טיולים ברחבי העיר וביקור בכל היעדים ומוקדי התיירות המרכזיים
פעיליות ערב מגבשות כגון החלקה על הקרח, לייזר תג, באולינג, מחזמר ועוד…
ארוחת ערב במסעדות מפנקות
אירוח אצל משפחה יהודית מקומית
ועוד שלל פינוקים!

עושים חיים עם פאן טראוולס:
רמת הארגון והמקצועיות של פאן טראוולס מובילים כל טיול שלנו. תוכנית הטיולים עמוסה בכל טוב ובעלת לוח זמנים קפדני המוציא את המקסימום מן הזמן העומד לרשותנו. אנו משתמשים בשירותיהן של חברות תחבורה ותעופה איכותיות ומעמידים לרשות הילדים צוות מדריכים חם ואוהב אשר ידאג להעניק להם חוויה בלתי נשכחת. על מנת שכל ילד יקבל את חוויית הלימוד המיטבית אנו מבצעים מבדקי רמה ומחלקים את קבוצות הילדים למספר רמות כך שכל ילד ילמד בקצב וברמה המתאימה לו.
אנו מקפידים על כל סידורי הביטחון הנדרשים ובעלי ניסיון רב בארגון טיולים מסוג זה. ההמלצות הרבות אותן תוכלו למצוא באתרינו מעידות כי גם אתם יכולים לקחת חלק בחגיגה ולשלוח את הילדים לעשות חיים עם פאן טראוולס.

סאמר סקול בלונדון

מאמרים נוספים:

סקי לדתיים – קייטנת סקי לדתיים

סקי לדתיים סקי הינה פעילות מהנה ופופולרית של גלישה על שלג במורד הר בעזרת מגלשיים או סנובורד. הסקי פונה לכל המגזרים, דתיים וחילונים כאחד. חבילות סקי לדתיים נמכרות כבר שנים…
קרא עוד